Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Oddziału

JUAN - E. Szałańska Spółka Jawna

Grajewo

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 2589240, z dnia 2019-07-25

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: podlaskie / Grajewo

Opis stanowiska

Rozumiesz czym jest orientacja na Klienta i chcesz grać zespołowo? Zostań częścią Zespołu JUAN, zbudowanego na wspólnych wartościach: wiarygodności, zaangażowaniu i kreatywności. Dzięki wiarygodności budujemy zaufanie do naszej marki, dzięki zaangażowaniu osiągamy cele a kreatywność jest naszą drogą rozwoju prowadzącą do udoskonalenia sposobów realizacji codziennych zadań.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oddziału w zakresie organizacyjnym, produkcyjnym i sprzedażowym,
  • Kierowanie pracą podległego zespołu produkcji, nadzór i motywowanie,
  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Kluczowymi Klientami w podległym regionie,
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • Współudział w kreowaniu polityki produktowej, promocyjnej i sprzedażowej Spółki,
  • Prognozowanie rozwoju sprzedaży według produktów i klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w ramach strategii sprzedażowej firmy,
  • Bieżącą analizę rynku: potrzeb klientów oraz działań firm konkurencyjnych.

Wymagania

  • Znajomości rynku meblarskiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane wyższe techniczne),
  • Umiejętność planowania oraz budżetowania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Decyzyjne i samodzielne stanowisko,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód.

Poznaj stanowisko: Kierownik Oddziału

Kierownik Oddziału to osoba, która zarządza zespołem pracowników. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: kierowanie oddziałem firmy, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków i umów handlowych, wdrażanie nowych technologii, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń. A także dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi ...
Kierownik Oddziału Praca Kierownik Oddziału

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (58)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (127)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (71)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (64)