Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager produktu

Ecco Holiday Sp. z o.o.

Poznań

500 dni temu

Ogłoszenie numer: 1479092, z dnia 2017-01-11

Ecco Holiday Sp. z o.o. to polski organizator turystyki działający na rynku od 14 lat. Firma oferuje produkty pod marką Ecco Holiday (wycieczki pobytowe do krajów europejskich), Ecco Travel (wyjazdy grupowe i indywidualne do egzotycznych zakątków świata) oraz Ecco Business  (imprezy incentive, kongresy, konferencje).

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, których łączy pasja podróżowania oraz poznawania świata. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie opracowywanie, wdrożenie i realizacja produktów turystycznych na wyznaczonych kierunkach wakacyjnych w Europie i long haul, przy współpracy z działami sprzedaży, marketingu i IT.

Wymagania

  • pasja i kreatywność podróżnicza
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość branży turystycznej i ofert różnych touroperatorów
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub 5 lat doświadczenia w pracy w biurze podróży, na stanowisku związanym ze sprzedażą, pilotażem lub operacyjnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innego języka obcego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemów rezerwacyjnych

Oferujemy

  • ciekawą i kreatywną pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Pracownik Biura Podróży

Pracownik biura podróży zajmuje się prezentacją i sprzedażą dostępnych usług turystycznych oraz kompleksową obsługą i budowaniem trwałych relacji z klientami firmy. Do jego obowiązków należy także przygotowywanie nowych ofert, zawieranie umów, a niekiedy prowadzi także działania z zakresu marketingu i promocji oraz wizytuje miejsca turystyczne pod kątem ich późniejszego włączenia do gamy oferowanych ...
Pracownik Biura Podróży Praca Pracownik Biura Podróży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)