Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żywiec
Manager Restauracji

LARIX
Żywiec
praca stacjonarna
5942 dni temu

Ogłoszenie numer: 41179, z dnia 2008-03-10

LARIX

Firma istnieje na rynku od 12 lat i cały czas się prężnie rozwija. Obecnie poszerza swoją działalność
o branżę gastronomiczną.

Miejsce pracy: Żywiec

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie lokalem gastronomicznym:
      * tworzenie strategii firmy * zarządzanie personelem (rekrutowanie, selekcja, motywowanie, szkolenie, zwalnianie) * opracowywanie planów handlowych i marketingowych, monitorowanie ich realizacji * określenie i realizacja planów kosztowych * reprezentowanie lokalu w kontaktach zewnętrznych
  • pozyskiwanie klientów
  • nadzór nad jakością świadczonych usług (produkcją i obsługą)
  • przygotowywanie ofert dla kluczowych klientów
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami
  • raportowanie realizacji planów handlowych i marketingowych
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
  • przywódcze cechy charakteru
  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • komunikatywność, odpowiedzialność i systematyczność
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość branży gastronomicznej oraz praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • Oferujemy

  • zatrudnienie-umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

    Poznaj

    Larix Spółka Komandytowo-Akcyjna

    LARIX S.K.A. - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 25 lat w branży outdoorowo-sportowej.

    Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, K2, BCA, Silvini, Killtec, Protest, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Osprey, Super Natural, 0CShoes, BBB, Trezeta.

    Właściciel marki Viking.