Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Manager Restuaracji

YAZAMCO POLAND SP Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
6563 dni temu

Ogłoszenie numer: 21043, z dnia 2006-06-26

Firma posiada dwie "Restauracje Śpiewających Kelnerów" w Galerii Mokotów i na ul.Smoczej w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Szukamy managera:praca wg grafika nadzór nad kelnerami, analiza remanentów, przyjmowanie dostaw, wprowadzanie dokumentów do programu GASTRO, ustalanie menu, przyjmowanie rezerwacji, organizacje imprez

Wymagania

Silna osobowść, doświadczenie na stanowisku managera, UCZCIWOŚĆ, zaangażowanie w pracę, chęć dalszego rozwoju, dobra organizacja pracy

Oferujemy

Możliwość dalszego rozwoju, praca w miłej atmosferze, korzystna płaca w zależności od czasu i rozwoju pracy