Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Manager Salonu

Ipnotic Partners S.C.

Poznań

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 2656213, z dnia 2019-09-20

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • pierwszy kontakt z klientem salonu
  • utrzymywanie relacji i rozszerzanie współpracy z klientami
  • opracowywanie ofert i kosztorysów dla potencjalnych klientów
  • koordynowanie i realizacja procesów sprzedaży i dbałość o wysoki poziom realizacji zamówień
  • monitorowanie rynku inwestycji
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie biura i salonu m.in. utrzymywanie najwyższych standardów w obsłudze klienta, dbanie o estetykę i ekspozycję w showroomie
  • przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy;
  • inicjowanie działań usprawniających organizację procesu sprzedaży
  • prowadzenie działań w obszarze marketingu m.in. kształtowanie komunikacji marketingowej w mediach, proponowanie nowych form promocji salonu

Wymagania

  • pomysłowości w poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do naszego klienta
  • bardzo dobrej organizacji pracy , samodzielności i dokładności
  • umiejętności bieżącej analizy rynku i podejmowania dynamicznych działań sprzedażowych
  • umiejętności rzetelnego terminowego prowadzenia administracji procesów sprzedaży i raportowania
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie związane z branżą będą dodatkowym atutem
  • poczucia estetyki oraz prawdziwego zainteresowania designem, wnętrzami, nowoczesnym wzornictwem, chęci pogłębiania wiedzy w tym obszarze
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

  • pracę w firmie, w której docenimy samodzielność i kreatywne myślenie
  • szansę rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i targach branżowych
  • pracę z najwyższej klasy markami i produktami
Poznaj stanowisko: Kierownik Salonu
Kierownik salonu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem salonu sprzedażowego w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od ...
Praca Kierownik Salonu