Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock
Manager Salonu

Voxan Mobile Expert - Sieć Salonów Komputerowych
Płock
praca stacjonarna
5451 dni temu

Ogłoszenie numer: 69927, z dnia 2009-07-15

Jesteśmy ekspertami w świecie mobilnych technologii. Oferujemy sprawdzone innowacyjne rozwiązania, które zapewniają naszym klientom kontakt z partnerami, współpracownikami i bliskimi oraz dostęp do informacji w dowolnym miejscu i czasie. Do oferty wprowadzamy produkty prezentujące wysoki standard jakości, posiadające gwarancje, którą można zrealizować w Polsce. W swojej ofercie posiadamy notebooki, palmtopy oraz urządzenia do nawigacji satelitarnej takich marek, jak Asus, Toshiba, HP, Lenovo, Fujitsu-Siemens, Aristo, MIO, Glofiish, Garmin, HTC, Nokia i inne. Ponadto oferujemy szeroki zakres akcesoriów do produktów mobilnych. W Salonach Firmowych i Sklepach Partnerskich VOXAN Mobile Expert dzielimy się z naszymi klientami naszą wiedzą i doświadczeniem oraz doradzamy im wybór najlepszych rozwiązań. Zapewniamy też stałą, bezpłatną opiekę i wsparcie na każdym etapie użytkowania naszych produktów. We wszystkich działaniach koncentrujemy się przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Udostępniamy rozwiązania dla ludzi aktywnych. Oferowane przez nas rozwiązania przełamują bariery i pozwalają ludziom cieszyć się nieskrępowaną wolnością.

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska

Manager Salonu odpowiedzialny będzie przede wszystkim za prawidłowe funkcjonowanie salonu, utrzymywanie standardu sieci, raportowanie do centrali.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i środowiska Windows
  • znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
  • samodzielność, kreatywność i zdolności negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • motywacyjny system premiowania (wysoka podstawa + premia)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę