Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Sekcji Działu Krajowego

Grupa VAN

Olsztyn

140 dni temu

Grupa VAN

Grupa VAN to zbiór podmiotów (m.in. Podlasie S.A., VAN cargo S.A.) specjalizujących się w branży TSL. Zatrudniamy obecnie ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę. Jesteśmy otwarci na osoby, które potrafią działać szybko, pracować w zespole i chętnie podejmują nowe wyzwania.

Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • planowanie i organizacja transportu
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • nawiązywanie i utrzymywaniu relacji z klientami i przewoźnikami
  • organizacja pracy zespołu
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
  • autonomię, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu
  • wsparcie ze strony innych działów firmy (księgowych, prawników, IT)
  • otwartość na nowe projekty, pomysły usprawnień procesów i Twoją inwencję
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników
Oczekujemy:
  • znajomości rynku klientów i przewoźników
  • doświadczenia w działaniach handlowych
  • zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości
  • doświadczenia lub predyspozycji do zarządzania zespołem
  • wyższego wykształcenia (niekoniecznie kierunkowego)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych jest VAN Cargo S. A. z siedzibą przy ul. Przecławskiej 8, 03-879 Warszawa. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Poznaj

VAN group (Podlasie S.A., VAN cargo S.A., Kurier Sp. z o. o.)

Poznaj VAN Group

Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę w pracy.

Proste i  przyjemne – takie są relacje w  firmie, procedury, projekty, komunikacja, struktura – maksymalnie uproszczone.

Otwartość – buduje relacje, transparentność działań poprawia jakość, sprzyja dbałości o  koszty, rozwija i  kształci zespół.

Przedsiębiorczość – takie zasady stosujemy i  takiej postawy oczekujemy.Pracujemy w  kilkuosobowych zespołach, które nazywamy sekcjami. Każda sekcja spedycyjna specjalizuje się w  jednym z  naszych produktów - masz możliwość zostania ekspertem w  wybranym obszarze spedycji, np. transporcie morskim czy FTL. Sekcje wspierane są przez swojego Managera Departamentu, którego zadaniem jest dbanie o rozwój biznesu. Dzięki BSC - standaryzowanemu arkuszowi przychodów i kosztów, na bieżąco monitorujesz wspólny wynik zespołu i masz na niego realny wpływ.

Autonomia - każdy zespół samodzielnie decyduje o  tym z  jakimi Klientami, podwykonawcami i  na jakich zasadach chce współpracować

Rozwój - sam wybierasz w  jakiej dziedzinie chcesz się specjalizować i  do jakich zadań dążysz, wyznaczasz własne cele, a  my pomagamy Ci je osiągnąć

Know how - od trzydziestu lat zbieramy doświadczenia, wyciągamy z nich wnioski i wdrażamy nowe rozwiązania

Nowoczesne technologie - wiemy jak duży mają wpływ na efektywność i  komfort codziennej pracy

Brak hierarchii - zadania zamiast stanowisk i  płaska struktura stwarzają przestrzeń dla otwartej komunikacji i  partnerstwa

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Transportu

Kierownik ds. Transportu to osoba, która odpowiada za planowanie i organizację pracy działu transportu. Stanowisko to występuje zazwyczaj w przedsiębiorstwach produkcyjnych/handlowych lub w przedsiębiorstwie odpowiedzialnym za działalność logistyczną (np. firmy logistyczne, przewozowe, spedycyjne). Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i ...
Kierownik ds. Transportu Praca Kierownik ds. Transportu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (69)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (295)
Toruń (170)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (817)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2275)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)