Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager SPA/ Kierownik Recepcji

ManpowerGroup
Kraków
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
451 dni temu

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: 3661

Zadania:

  • Organizacja pracy i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem SPA oraz recepcji hotelu
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, prowadzenie szkoleń zabiegowych, zapewnienie najwyższych standardów obsługi recepcji
  • Tworzenie i wdrażanie ofert sprzedaży usług SPA oraz nadzór nad ich realizacją
  • Dbałość o jak najwyższy standard obsługi Gości
  • Budowanie relacji biznesowych z kluczowymi Klientami SPA oraz pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania:

  • Znajomość branży hotelarskiej lub SPA & Wellness
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kosmetologiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność tworzenia strategii sprzedażowych i marketingowych, analityczny umysł
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Współtworzenie strategii funkcjonowania eleganckiego SPA
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w firmie o wysokiej pozycji i standardach pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.