Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Manager SPA

Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.
Łódź
praca stacjonarna
1531 dni temu

M’ONDUNIQ COSMÉTIQUES PROFESSIONNEL

to profesjonalna marka kosmetyczna z ugruntowaną pozycją na rynku należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM MARKI POSZUKUJEMY OSÓB NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKO:

Manager SPA
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.:

Opis stanowiska:
  • nadzór nad bieżącą pracą obiektu SPA
  • zarządzanie zespołem kosmetyczek i kosmetologów
  • praca nad maksymalizacją zysków SPA
  • obsługa recepcji SPA
  • nadzór nad bieżącą pracą SPA
  • tworzenie ofert, zabiegów autorskich i pakietów
  • samodzielne, umiejętne wykonywanie zabiegów
  • prowadzenie social mediów obiektu
  • działania marketingowe i promocyjne
  • organizacja eventów
Oferujemy:
  • stabilne warunki pracy i wynagradzania
  • możliwości rozwoju i awansu
  • pracę w miłym, młodym zespole
  • atrakcyjny system premiowy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w spa lub na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność i znajomość obecnych trendów w kosmetyce
  • dyplom ukończenia studiów m.in licencjackich z fizjoterapii lub kosmetologii
  • dyspozycyjność w weekendy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Poznaj

Dermie Pharm Sp. z o.o. Sp. k.

M’ONDUNIQ COSMÉTIQUES PROFESSIONNEL - to profesjonalna marka kosmetyczna z ugruntowaną pozycją na rynku należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.