Najnowsze oferty pracy

  • KosmetologPowiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
    Kołobrzeg
    18 godz.
  • KosmetologPowiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
    Koszalin
    3 dni
  • KosmetologPowiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
    Nowy Sącz
    4 dni
  • Kosmetolog k/mUrząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
    Warszawa
    4 dni
  • PodologPowiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
    Zielona Góra
    4 dni
  • KosmetologPowiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
    Trzebinia
    6 dni
  • KosmetologPowiatowy Urząd Pracy w Pucku
    Gdynia
    6 dni
  • KosmetologPowiatowy Urząd Pracy w Żywcu
    Bielsko-Biała
    6 dni
Zobacz więcej ofert pracy

Manager SPA

Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.

Łódź

50 dni temu

M’ONDUNIQ COSMÉTIQUES PROFESSIONNEL

to profesjonalna marka kosmetyczna z ugruntowaną pozycją na rynku należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM MARKI POSZUKUJEMY OSÓB NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKO:

Manager SPA
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • nadzór nad bieżącą pracą obiektu SPA
  • zarządzanie zespołem kosmetyczek i kosmetologów
  • praca nad maksymalizacją zysków SPA
  • obsługa recepcji SPA
  • nadzór nad bieżącą pracą SPA
  • tworzenie ofert, zabiegów autorskich i pakietów
  • samodzielne, umiejętne wykonywanie zabiegów
  • prowadzenie social mediów obiektu
  • działania marketingowe i promocyjne
  • organizacja eventów
Oferujemy:
  • stabilne warunki pracy i wynagradzania
  • możliwości rozwoju i awansu
  • pracę w miłym, młodym zespole
  • atrakcyjny system premiowy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w spa lub na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność i znajomość obecnych trendów w kosmetyce
  • dyplom ukończenia studiów m.in licencjackich z fizjoterapii lub kosmetologii
  • dyspozycyjność w weekendy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz U. nr 133. poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Poznaj stanowisko: Kosmetolog
Kostmetolog zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów służących poprawianiu urody. Do jego zadań należy profilaktyka, która opóźnia ukazywanie się oznak starzenia, powstrzymywanie zmian skórnych negatywnie wpływających na wygląd zewnętrzny oraz pomoc w zachowaniu jak najdłużej sprawności życiowej. Do jego zadań zależą także m.in. diagnostyka skóry, dobór i wykonanie odpowiednich zabiegów ...
Praca Kosmetolog