Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Sprzedaży

IDEALNY DACH JANECKI SP. J.

Poznań

17 dni temu

Firma Idealny Dach Janecki Sp. J. , to rodzinna firma istniejąca na polskim ryku od 30 lat.
Jesteśmy przedstawicielem zagranicznych firm: La Escandella, Nicoll, Salux, Iso Paint, Gromo i wielu innych polskich firm.

Jesteśmy producentem rynien, pokryć dachowych, obróbek blacharskich.
Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół pracowników, do którego możesz dołączyć i TY.

Poszukujemy pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie
Zadania:
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • utrzymywanie dobrych, długotrwałych relacji z Klientami firmy,
  • sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji.
Wymagania:
  • znajomość branży budowlanej,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność, kreatywność,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - pensja podstawowa + premia od obrotu
  • bardzo dobrą atmosferę i stabilną pracę

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych w związku z dalszą ekspansją na polskim rynku poszukuje do nowo otwartego oddziału pracownika na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny