Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kosmetolog Warszawa
Manikiurzystka (dodatkowo woski / henna)

Beauty Medical SPA
Warszawa
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
1024 dni temu

Ogłoszenie numer: 5062740, z dnia 2021-07-15

ZATRUDNIMY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Drogie Panie, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy jako manikiurzystka/pedikiurzystka z możliwością wykonywania wosków + henna + lifting/laminacja rzęs i brwi.

Poszukujemy osoby na pół lub cały etat. Salon znajduje się na Żoliborzu, w samym sercu nowych osiedli, a na rynku jesteśmy już ponad 6 lat.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność wykonywania manicure i pedicure (hybrydowy, klasyczny, japoński)
  • mile widziana umiejętność wykonywania wosków ciała, laminacji/liftingu brwi i rzęs
  • dokładność oraz staranność

Oferujemy

  • umowę
  • elastyczny grafik
  • świetną atmosferę