Marketing CRM / Assistant

Alshaya Poland

Warszawa

2 dni temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Obecnie do naszego biura zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa programu lojalnościowego dla marek The Body Shop, Bath&Body Works, MAC, Victoria’s Secret (odpowiadanie na zapytania klientów, koordynowanie przyrostu bazy danych)
  • Tworzenie raportów
  • Koordynowanie funkcjonalności aplikacji mobilnych wraz z agencją zewnętrzną
  • Nadzór nad bazą danych
  • Wsparcie w zakresie komunikacji z klientami (nadzór nad komunikacją e-mai i SMS)
  • Wsparcie w realizacji kampanii promujących program lojalnościowy

OCZEKIWANIA:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość programów lojalnościowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty
  • Umiejętność organizacji pracy i szybkość w działaniu
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

OFERUJEMY:

  • Kartę zniżkową do wszystkich naszych marek na terenie Polski
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV, klikając:

Poznaj

Alshaya Poland Sp. z o.o.

Alshaya Poland Sp. z o. o to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:
Mothercare, The Body Shop, MAC, TOPSHOP, Dorothy Perkins, Victoria's Secret, American Eagle Outfitters, Bath & Body Works.

Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu
Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Praca Asystent Marketingu