Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Marketing Manager

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Warszawa

96 dni temu

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy będącej właścicielem i zarządcą centrów handlowych - poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Marketing Managera.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa
Nr ref.: SBS/24/402/MM
 Zadania:
  • Wdrażanie strategii marketingowej dla wybranego centrum handlowego
  • Określanie i wdrażanie działań celem osiągnięcia pożądanego pozycjonowania obiektu
  • Rekomendowanie i zapewnienie skutecznych działań w zakresie komunikacji ATL/BTL
  • Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi agencjami w zakresie realizacji strategii marketingowej
  • Udział w utrzymywaniu i budowanie relacji z kluczowymi najemcami centrum handlowego (np. określanie pola współpracy w zakresie wspólnych projektów marketingowych)
  • Zarządzanie budżetem marketingowym i kontrola efektywności realizowanych działań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu (centra handlowe, retail, agencje reklamowe i eventowe)
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowej oraz jej skutecznej implementacji
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Duża samodzielność, zorientowanie biznesowe, wiedza marketingowa oraz zdolność wypracowania kompromisu
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Poznaj

Firmę Solid Bridge Solutions stworzyła grupa osób, od lat związana zawodowo z rynkiem doradztwa personalnego, chcąca wspólnie świadczyć kompleksowe i skuteczne usługi rekrutacyjne oraz dostarczać efektywne rozwiązania z zakresu Executive Search.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager

Kierownik ds. Marketingu to osoba, która kieruje zespołem w dziale marketingu oraz dba o rozwój i współuczestniczy w tworzeniu strategii marketingowej firmy. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: opracowywanie, wdrażanie oraz kontrola planów marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży usług, współtworzenie strategii marketingowej firmy, wyznaczanie nowych ...
Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager Praca Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager