Marketing Manager

Aventus Group Sp. z o.o.

Białystok

1 dzień temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 7 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in.  na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • Zarządzanie zespołem Działu Marketingu
  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej w odniesieniu do strategii Grupy
  • Odpowiedzialność za stworzenie planu marketingowego opartego na najnowszych analizach rynkowych
  • Wspieranie działań sprzedażowych
  • Stała analiza rynku i działań konkurencji
  • Rozwój oferty poprzez standaryzację istniejących usług oraz rozwój usług dodatkowych wraz z wprowadzeniem ich do sprzedaży
  • Monitorowanie rozwoju oferty w ramach Grupy na świecie, rekomendacja i wdrożenie w Polsce usług z największym potencjałem sprzedaży
  • Zarządzanie relacjami z Klientami poprzez wypracowanie i wdrożenie standardowych rozwiązań mających na celu zwiększenie lojalności klientów
  • Komunikacja marketingowa (Internet, itp.) we współpracy z zespołem komunikacji zewnętrznej
Wymagania:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarach marketingu lub/i sprzedaży (mile widziane w podobnej branży)
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i budowania relacji na poziomie krajowym i międzynarodowym
  • Jesteś Zorientowana/y na nowe trendy i technologie
  • Posiadasz doświadczenie w marketingu digitalowym, kampaniach performance
  • Jesteś Proaktywna/y, gotowa/y do przejmowania inicjatywy
  • Masz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i zadań
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Masz znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych, marketing automation, google analytics
  • Posiadasz doświadczenie w SEO, email marketingu, zarządzaniu bazą klientów
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Strefa chilloutu
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Możliwości rozwoju w tym również w projektach międzynarodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Międzynarodowa spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

Kierownik ds. Marketingu to osoba, która kieruje zespołem w dziale marketingu oraz dba o rozwój i współuczestniczy w tworzeniu strategii marketingowej firmy. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: opracowywanie, wdrażanie oraz kontrola planów marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży usług, współtworzenie strategii marketingowej firmy, wyznaczanie nowych ...
Praca Kierownik ds. Marketingu - Marketing Manager