Zobacz więcej ofert pracy

Marketing Manager

Smart Solutions Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1205 dni temu

Kim jesteśmy?

Smart Solutions Polska sp. z o.o. (nr KRAZ 22394) to spółka należąca do Smart Solutions Recruitment, jednej z największych i najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Działając w innowacyjny i przemyślany sposób oferujemy naszym klientom usługi „szyte na miarę”. Marka Smart Solutions to 12 lat doświadczenia na rynku rekrutacyjnym, 300 pracowników administracyjnych i managerów zapewniających płynne funkcjonowanie naszej organizacji, ponad 5000 pracowników tymczasowych pracujących dla naszych klientów każdego dnia oraz 100 milionów funtów obrotu stanowiących gwarancję naszej stabilności finansowo – ekonomicznej.

Aktualnie dla renomowanej firmy z branży IT poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej i komunikacji
  • Opracowywanie planów marketingowych
  • Nadzór nad ustalonym budżetem marketingowym
  • Opracowanie koncepcji skutecznych kampanii Lead Generation w Polsce i za granicą
  • Organizacja i koordynowanie udziału firmy w wydarzeniach zewnętrznych – webinaria, konferencje, seminaria, śniadania biznesowe, targi etc.
  • Współtworzenie i realizacja działań o charakterze Employer Branding
  • Tworzenie i redagowanie treści marketingowych na stronach internetowych firmy, mediach społecznościowych, blogach, forach, grupach dyskusyjnych, etc.