Marketplace Account Manager (Amazon) [rekrutacja online]

Eagle Recruitment

Warszawa

30 dni temu

Dla naszego klienta - największego polskiego producenta oraz eksportera kosmetyków poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Marketplace Account Manager (Amazon)
[rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Forma współpracy: B2B/UOP

Przyszły zakres obowiązków:
  • Kompleksowa współpraca z platformą Amazon przy promowaniu produktów marki,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji podczas współpracy sprzedażowej i po-sprzedażowej,
  • Odpowiedzialność za komunikacje z zespołem Amazon w celu utrzymania i poprawy wskaźników sprzedaży,
  • Monitorowanie i analiza kampanii reklamowych,
  • Realizacja założonych KPI sprzedażowych,
  • Badanie rynku oraz trendów cenowych w branży kosmetycznej.
Oczekiwania pracodawcy:
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na platformie Amazon,
  • Wysokie kompetencje w obszarze E-commerce, sprzedaży online,
  • Umiejętność budowania efektywnej współpracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Dodatkowy system premiowy
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. laptop, telefon, auto służbowe,
  • Udział w tworzeniu strategii i kierunku rozwoju działu e-commerce.

Poznaj