Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista - Prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Pyskowice

42 dni temu

Ogłoszenie numer: 3551574, z dnia 2020-08-13

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice

Opis stanowiska

  • kierowanie pociągami lub pojazdami kolejowymi w obrębie bocznicy kolejowej.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kolejowych ( trakcja spalinowa ),
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym;
  • Pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.