Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
mechanik,elektromechanik

Vega Car Sp.J
Wałbrzych
praca stacjonarna
6344 dni temu

Ogłoszenie numer: 25195, z dnia 2006-12-22

Vega Car Sp. J. Wrocławska 89 58-306 Wałbrzych 074/ 840.20.06

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska

naprawa pojazdów samochodowych do 3,5 t, montaż i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych, diagnostyka komputerowa samochodu

Wymagania

mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych, umiejętnośc montażu alarmów, zamków centralnych itp..., umiejętność pracy z komputerem diagnostycznycm

Oferujemy

Praca w Autoryzowanym Serwisie Citroena. Prowizyjny system wynagrodzeń - w zależności od kwalifikacji. Możliwość podnoszenia umiejętności na kursach w Centrum Szkoleń Citroen Polska.