Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Mechanik Diagnosta

Autotronik, Piotr Borkowski
Piaseczno
praca stacjonarna
6588 dni temu

Ogłoszenie numer: 19695, z dnia 2006-04-25

Autoryzowany serwis firmy Bosch. Kompleksowa naprawa i obsługa samochodów wszystkich marek. Mechanika, elektromechanika, elektronika samochodowa. Naprawy powypadkowe, serwis i montaż ogrzewań dodatkowych, klimatyzacji, instalacji zasilania lpg. Firma istnieje od 1990 r.

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr Ref.: 1

Opis stanowiska

Diagnostyka układów elektroniki samochodowej, sterowania silnikiem, układów komfortu, zespołów mechanicznych. Rozwiązywanie problemów technicznych, konsultacje z innymi działami serwisu. Naprawy elektroniki, układów elektrycznych, montaż systemów dodatkowych ( instalacje lpg, ogrzewania dodatkowe, klimatyzacja), naprawy mechaniczne i elektromechaniczne.

Wymagania

Konieczna doskonała znajomośc podtawowych zagadnień z elektroniki, elektrotechniki i mechaniki samochodowej. Umiejetność precyzyjnego myślenia ukierunkowanego na szybkie rozwiazanie problemu. Otwarty umysł, chęć poszerzania wiedzy. Zdolność do pracy w zespole, odpowiedzialność i uporzadkowanie. Gotowość do wszechstronnego wykorzystania swoich umiejetności. Prawo jazdy kat. B, sprawne posługiwanie się komputerem. Podstawowa znajomość jezyka technicznego ang. i/lub niem. Mile widziana umiejętność posługiwania się testerem usterek serii Bosch KTS5XX, diagnoskopem silnikowym MOT240/250, oprogramowania warsztatowego Bosch ESI-Tronic

Oferujemy

Umowa o prace na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 2000 do 4000 netto, prowizja zależna od efektów pracy. Praca wymagajaca i ciekawa przy samochodach wielu marek, w przyjaznym środowisku firmy Autotronik założonej w 1990 r.