Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik / Elektromechanik pojazdów ciężarowych

F.H.U. BJM Sp. z o.o.

Szczecin

29 dni temu

Prowadzimy serwis naprawczy ciągników, cystern, przyczep, naczep samochodowych. Na terenie zakładu znajduje się sklep z częściami zamiennymi oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki oraz naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Przygotowujemy cysterny ADR, chemiczne, ciśnieniowe, silonaczepy do przeglądów i rewizji przez inspektorów TDT.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji,
  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych samochodów,
  • diagnostyka komputerowa układów ABS, EBS, ECAS, TEBS, EDC i innych,
  • diagnostyka układów hamulcowych Wabco, Haldex, Knorr (obsługa osi BPW, SAF, JOST/Mercedes)

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe mechaniczne i/lub doświadczenie w pracy jako mechanik/elektryk samochodowy,
  • znajomość budowy i technologii napraw pojazdów ciężarowych,
  • znajomość obsługi komputera oraz serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wiedzy i umiejętności,
  • pakiety szkoleń,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy