Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik - Elektromechanik

Polcolorit SA

Piechowice

141 dni temu

Ogłoszenie numer: 1888865, z dnia 2018-01-29

Firma POLCOLORIT S.A o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Piechowice

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku jest zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania wszystkich maszyn, urządzeń i instalacji w fabryce, poprzez podstawowe konserwacje mechaniczne i elektryczne, działania prewencyjne i usuwanie awarii.

Odpowiedzialność:

  • Podczas postoju organizowanie i wykonywanie wszystkich zaplanowanych prac konserwacyjnych elektrycznych i mechanicznych, przewidzianych planem utrzymania ruchu;
  • Zagwarantowanie w magazynie zapasu części zamiennych w porozumieniu z odpowiedzialnym za utrzymanie ruchu i kierownikami wydziału;
  • Nadzorowanie działania systemu bezpieczeństwa obecnego na poszczególnych maszynach, sygnalizując dyrektorowi ewentualne anomalie i niezwłoczne interweniowanie w przypadku nieprzewidzianych awarii podczas produkcji;

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę ;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • pakiet socjalny.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (158)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (905)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1846)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (18)