Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Linii Produkcyjnych

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Dobre Miasto

138 dni temu

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Miejsce pracy: Dobre Miasto
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Naprawa i przywracanie do ruchu elementów mechanicznych linii produkcyjnych;
  • Regulowanie mechanizmów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych  zespołów  składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych;
  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Nadzór i kompletowanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych na linii produkcyjnych.
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym – mile widziane;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Dyspozycyjność.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie;
  • Praca w sezonie produkcyjnym w trybie zmianowym (od czerwca do grudnia), natomiast poza sezonem (od stycznia do maja) w trybie jednozmianowym;
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego;
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (973)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (178)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (68)