Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Mechanik Lotniczy

Central European Engine Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5868 dni temu

Ogłoszenie numer: 44270, z dnia 2008-05-21

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
  • Wykonywanie obsługi technicznej silników, pomocniczych zespołów napędowych, śmigieł i podzespołów lotniczych zgodnie z zakresem zatwierdzenia CEES;
  • Efektywna realizacja zadań przy zachowaniu wysokiej jakości pracy;
  • Troska o bezpieczeństwo lotnicze; spełnianie wymagań określonych w dyrektywach nadzorów lotniczych oraz obowiązkowych biuletynach producentów sprzętu;
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - uczestnictwo w kursach doskonalących oraz samokształcenie;
  • Współpraca z personelem innych działów spółki w kwestiach związanych ze sferą produkcji.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne wobec kandydatów:
  • Wykształcenie średnie techniczne; pożądany kierunek: lotnictwo
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w linii lotniczej lub organizacji wykonującej obsługę techniczną samolotów lub silników lotniczych;
  • Dobra znajomość (w mowie i piśmie) technicznego języka angielskiego;
  • Umiejętność posługiwania się komputerem;
  • Ewent. posiadanie licencji PART-66 będzie dodatkowym atutem.
Od kandydatów oczekujemy ponadto:
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy specjalistyczne w kraju i za granicą);
  • Gotowość do podróży służbowych za granicę;
  • Kreatywność i pełna samodzielność, odpowiedzialność i świadomość specyfiki środowiska pracy;
  • Umiejętność współdziałania w zespole, pracy w otoczeniu międzynarodowym;
  • Entuzjazm i wysoka wewnętrzna motywacja.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • Perspektywy podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Możliwości pracy za granicą w ramach globalnej sieci serwisowej silników lotniczych General Electric.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.