Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik PDI

Interhandler Sp. z o.o.

Toruń

5 dni temu

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:

Prowadzenie przeglądów, napraw, konserwacji i modernizacji maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zlecania i nadzorowania poważniejszych napraw, konserwacji i modernizacji maszyn i urządzeń szkolenie operatorów maszyn w zakresie ich obsługi i eksploatacji prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań. Przygotowywanie maszyn budowlanych i rolniczych w ramach oferowanych przez spółkę usług gwarancyjnych i przedsprzedażnych (rozładunki i załadunki maszyn wraz z kontrolą stanu technicznego) oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:
  • wymagane min. wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku mechanika w branży maszyn budowlanych lub w serwisie motoryzacyjnym
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • uzupełnianie dokumentacji (protokoły napraw)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia do jazdy maszynami budowlanymi będzie atutem
Oferujemy:
  • szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • umowę o pracę
  • motywacyjny pakiet wynagradzania
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • bezpłatną opiekę medyczną

Aplikacje prosimy składać do dnia 30-06-2018
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane aplikacje - dziękujemy.

Poznaj

Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB, Rubble Master na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny kruszące i przesiewacze.
Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad dwudziestoletniej działalności wprowadziła na rynek ponad 6600 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju  dystrybutorów wysokiej jakości maszyn budowlanych.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola