Mechanik / Pomocnik mechanika samochodowego

Ursyn Car

Piaseczno

5 dni temu

Ursyn Car

Autoryzowany Dealer Ford

02-784  Warszawa, ul. Romera 14

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

Pracownik będzie wykonywał zakres obowiązków mechanika / pomocnika mechanika samochodowego tj. pomoc w naprawach pojazdów, wymiana opon i inne prace serwisowe.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez przełożonych.

Wymagania:
  • wykształcenie w zawodzie mechanika samochodowego,
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stałą oraz stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • szkolenia zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)