Mechanik (Pracownik Produkcji)

3SHAPE POLAND SP. Z O.O.

Szczecin

11 godz. temu

Mechanik (Pracownik Produkcji)
Miejsce pracy: Szczecin

TAK! To praca dla Ciebie


Jeśli jesteś osobą dokładną i precyzyjną. Chcesz pracować w zgranym zespole. Posiadasz chęci do pracy i odrobinę zdolności manualnych to dobrze, że tu jesteś. Właśnie na Ciebie czekamy!

 

Kim jesteśmy? 3Shape Poland należy do duńskiej grupy 3Shape, będącej liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma od ponad 10 lat działa globalnie. Specjalizujemy się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów.

Oferujemy:
 • Przejrzysty system wynagrodzeń 18,00 zł/h na start i 20,60 zł/h po okresie próbnym,
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem, w dziedzinie skanerów stomatologicznych,
 • Dynamiczny zespół z nieformalną, przyjazną atmosferą,
 • Pełne wsparcie doświadczonych specjalistów,
 • Bogaty pakiet pracowniczy (darmowa nauka języka angielskiego/niemieckiego, prywatna opieka medyczna w Medicover, dofinansowana karta MultiSport),
 • Liczne grupy hobbystyczne,
 • Zbilansowane obiady dla pracowników za 2 złote,
 • Wspólne świętowanie ważnych dla Ciebie chwil.
Damy Ci możliwość:
 • Pracy przy produkcji nowoczesnych skanerów dentystycznych,
 • Nauczenia się wszystkiego, co będzie Tobie potrzebne do wykonywania pracy,
 • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • Pracy w oparciu o Umowę o Pracę.
Stawiając na Ciebie oczekujemy, że:
 • Masz wykształcenie Średnie lub Wyższe – techniczne,
 • Znasz język angielski na poziomie podstawowym,
 • Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,
 • Posiadasz zdolności manualne,
 • A jeśli masz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i/lub posiadasz podstawy mechaniki oraz elektroniki, będzie to dla nas atutem.

Widzisz siebie w świecie 3Shape? Zapraszamy do Nas!

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.Jeżeli chciałaby Pani/Pan, aby Pani/Pana CV trafiło do rekrutacyjnej bazy danych 3Shape, abyśmy mogli je wziąć pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie do CV drugiej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w tym przypadku jest 3Shape Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 70-033, przy ul. Zapadła 8d. Informujemy, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy 3Shape. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu związanym z rekrutacją i będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w 3Shape można uzyskać tutaj lub kontaktując się z lokalnym Działem Personalnym. Informujemy, w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby spółki, iż obiekty 3Shape Poland Sp. z o.o. są monitorowane, w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla pracowników i gości, a także w celu ochrony mienia i majątku firmy. System monitorignu może być wykorzystywany do badania incydentów związanych z bezpieczeństwem w celu zabezpieczenia dowodów, jeżeli takie zdarzenia wystąpią. Nagrania z monitoringu przechowywane są przez okres nieprzekraczający 30 dni. Zarejestrowane obrazy z kamer zapisywane są centralnie i przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Poznaj

3SHAPE POLAND SP. Z O.O.

Poznaj stanowisko: Mechanik 
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik