Mechanik samochodów dostawczych, ciężarowych

PHU AUTO-TRANS

Warszawa

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 3790638, z dnia 2020-10-21

PHU Auto-Trans Naprawa samochód dostawczych i ciężarowych od 1990 roku.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • naprawa samochodów dostawczych i ciężarowych.
  • pełen zakres napraw - naprawy bieżące, okresowe, układów hamulcowych i pneumatycznych.

Wymagania

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na pełen etat –umowa o pracę
  • nowoczesne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosownie do posiadanych kwalifikacji
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę
  • przyjazną i miłą atmosferę
  • szkolenia w zakresie obsługiwanych maszyn geometrii kół oraz wielu innych
  • możliwość naprawy swojego pojazdu na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ lub telefonicznie 601384046

Poznaj

P.H.U Auto-Trans Jan Wieczorek