Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodowy

Serwis Auto Szymczyk

Warszawa

81 dni temu

Ogłoszenie numer: 1970728, z dnia 2018-05-31

Obecnie jesteśmy serwisem niezależnym wielomarkowym. W tradycji naszej firmy są wieloletnie autoryzacje i doświadczenia w świadczeniu usług serwisowych. Stosujemy profesjonalne narzędzia, oraz zaplecze serwisowe i techniczne, które wspomaga wykonywanie napraw na wysokim poziomie zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie i diagnozowanie usterek,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • wykonywanie uzgodnionych napraw.

Wymagania

  • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego,
  • staranności w wykonywaniu przeglądów i napraw,
  • umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej.

Oferujemy

  • stabilną pracę i atrakcyjne warunki,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy