Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik Samochodowy

Uni-Truck Sp. z o.o.

Wrocław

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3440046, z dnia 2020-07-01

Autoryzowana Stacja Obsługi Iveco / Fiat Professional Uni-Truck zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Diagnoza, naprawa i obsługa techniczna samochodów dostawczych

Wymagania

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. zawodowe, najlepiej kierunek: Naprawa i Eksploatacja pojazdów
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia w zakresie obsługi komputera
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowę o pracę, stałą pensję + premię)
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy (pomieszczenie ogrzewane, nowoczesny serwis samochodowy, dobre zaplecze socjalne)
  • Różnorodność wykonywanych czynności, brak monotonii
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności