Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Mechanik / Serwisant

AI Lab s.c.
Kraków
praca stacjonarna
4730 dni temu

Ogłoszenie numer: 154460, z dnia 2011-07-06

AI Lab s.c.

Firma AI Lab jest spólką zajmującą się działalnością handlowo-usługową. Jesteśmy dystrybutorem obrabiarek numerycznych współpracującym z dostawcami z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Belgii i in. Nabywcami naszych maszyn i usług są firmy na terenie Polski.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: MP12

Opis stanowiska

  • serwis obrabiarek do metalu
  • analiza uszkodzeń maszyn i urządzeń
  • instalacja i uruchomienie nowych maszyn
  • bieżące utrzymanie urządzeń i przyrządów technicznych w firmie
  • pomoc przy organizacji transportu maszyn
  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)
  • dobra znajomość budowy maszyn
  • znajomość układów elektryki / elektroniki będzie dodatkowym atutem
  • praktyka w pracach serwisowych obrabiarek do metalu lub podobnych maszyn
  • gotowość do wyjazdu na delegacje i działania w nienormowanym czasie pracy
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność
  • bardzo dobra percepcja pojęć technicznych
  • konieczne jest doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • spokojna praca w sympatycznym zespole
  • możliwość rozwoju
  • otwartość na pomysły i sugestie w celu optymalnego wykorzystania potencjału pracowników

Rodzaj pracy:

  • Praca stała