Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu / Hydraulik Siłowy

Luma Automotive S.A.

Kutno

123 dni temu

Nowoczesna odlewnia żeliwa oferująca najwyższej jakości wyroby z żeliwa szarego i sferoidalnego, a także produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe. Oferuje swoje wyroby dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy częścią grupy Luma Automotive zaufanego partnera największych firm z branży motoryzacyjnej z całego świata.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kutno
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (mechanika, hydraulika siłowa lub pokrewne),
  • Mile widziana świadomość techniczna z zakresu obsługi, konserwacji oraz usuwania usterek układów hydrauliki siłowej,
  • Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych.
Zakres obowiązków:
  • Samodzielnie budowanie, montowanie, uruchamianie i testowanie poprawności działania układów hydraulicznych,
  • Wykonywanie prac instalacyjno – montażowych,
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (rysunek techniczny, specyfikacja materiałowa instrukcja naprawy).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Premię frekwencyjną oraz program poleceń,
  • Premię uznaniową,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • Bogaty pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie wczasów, itp.
Prosimy o załaczenie do dokumentów następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMA Automotive na rzecz wskazanych wyżej podmiotów”.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych