Mechanik Utrzymania Ruchu

HR Wise Sp. z o.o.

Wałbrzych

4 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw elementów mechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych w maszynach produkcyjnych
  • Prowadzenie działań prewencyjnych poprzez bieżącą konserwację maszyn
  • Bieżące raportowanie wykonywanych działań w dokumentacji maszyn
  • Tworzenie rysunków technicznych części zmiennych potrzebnych do napraw
  • Bieżąca współpraca z operatorami maszyn

Oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Uprawnienia SEP minimum jednej z grup
  • Umiejętności tworzenia szkiców
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio przez firmę produkcyjną)
  • System premiowy
  • Karta Mulisport
  • Obiady na stołówce
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Szkolenia dostosowane do obowiązków na stanowisku

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu