Mechanik w dziale utrzymania ruchu
DAGAT-Eco sp. z o.o.
Poznań
27 dni temu

Miło Nam, że tutaj zaglądasz.

 

Chociaż naszych pracowników jest ponad 250 potrzebujemy dodatkowego wsparcia by móc realizować ciągle powiększające się zamówienia spływające z Polski jaki i całego świata.

 

Jesteśmy polska firmą z ponad 35 letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z branżą z sektora Automotive ale nie tylko.

 

Obecnie poszukujemy osób, które zasilą Nasz zespół na stanowisku

Mechanik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Poznań
Do współpracy zapraszamy osoby, które:
  • Posiadają uprawnienia SEP do 1 kV
  • Potrafią czytać schematy elektryczne
  • Obsługują wózki widłowe na podstawie uprawnień UDT (dopuszczalne uprawnienia do odświeżenia)
  • Mają uprawnienia do pracy na wysokości (lub są gotowe je zdobyć)
  • Zapewnią ciągłość pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane
A my oferujemy w zamian:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia wraz z systemem premiowym
  • Zatrudnienie w dogodnych godzinach, w systemie jednozmianowym
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Dagat-Eco, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

 

Co nas wyróżnia? To, że z szacunkiem traktujemy czas, który Nam poświęciłeś, dlatego zawsze otrzymasz informację zwrotną z przebytej rozmowy rekrutacyjnej.

Wyślij aplikację - możesz zrobić to już teraz!

 

Nie masz CV? Nie szkodzi - wszystkie dane możesz podać w formularzu aplikacyjnym online.

Do zobaczenia.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o. ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.

Podobne oferty