Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik w Serwisie Mobilny - ASO Naczep

MOTOKARIERA S.C.

Białystok

10 dni temu

Dla naszego Klienta - Autoryzowanego Przedstawiciela jednej z marek Naczep Ciężarowych do zespołu Serwisu Mobilnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK NACZEP

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: Mechanik Mobilny

Zadania:

  • wykonywanie przeglądów oraz napraw bieżących w naczepach chłodniczych u klientów flotowych
  • naprawa wind załadowczych
  • obsługa komputerów diagnostycznych
  • reakcja na awarie na dordze w pojazdach klientów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w mechanice pojazdowej i/lub naprawach maszyn (budowlanych, rolniczych, komunalnych itp.)
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • otwartość na dalszy rozwój zawodowy
  • otwartość na pracę w serwisie mobilnym (częste naprawy na drodze, częsta praca na dworze)
  • prawo jazdy Kat. B
  • mile widziane uprawnienia UDT w zakresie obsługi serwisowej wind załadowczych

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę w dużym, stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego podczas szkoleń technicznych
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (175)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (94)