Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik

Horyzont Doradztwo Personalne
Gliwice
praca stacjonarna
2329 dni temu

Naszym Klientem jest działająca na polskim rynku od prawie 15 lat firma, która produkuje wyroby motoryzacyjne. W swojej branży jest liderem o zasięgu ogólnoświatowym. Cechuje ją dbałość o człowieka i warunki pracy. Pracownikom, poza nowoczesnym parkiem maszynowym, oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i liczne szkolenia.

Mechanik
Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3651/2017/PR

Zadania:
  • zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (dział utrzymania ruchu),
  • diagnozowanie awarii, remontowanie maszyn,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • kontaktowanie się z serwisami zewnętrznymi,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej,
  • kontrolowanie elementów bezpieczeństwa.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • min. podstawowa znajomość angielskich terminów technicznych, potrzebnych do czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki),
  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • dobrą organizację pracy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl