Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

Arriva Polska Sp. z o. o.

Prudnik

2 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Mechanik
Miejsce pracy: Prudnik
Nr ref.: Mechanik / Prudnik

Opis stanowiska:
  • Dbałość o stan techniczny pojazdów,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych,
  • Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego,
  • Znajomość schematów elektrycznych,
  • Techniczna znajomość budowy, naprawy oraz obsługi floty autobusowej lub pojazdów ciężarowych,
  • Dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość MS Office – będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia).

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać,dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV poprzez przycisk aplikacyjny:

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Arriva Polska Sp. z o. o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (799)
Wałbrzych (56)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (120)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (976)
Tarnów (63)
Nowy Sącz (45)
Mazowieckie:
Warszawa (2251)
Radom (182)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (194)
Nysa (57)