Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

LS Technics

Wrocław

4 dni temu

LS Technics zatrudnia ponad 250 mechaników w Polsce.

Dostarczamy krojone na miarę rozwiązania w zakresie obsługi liniowej oraz bazowej, które są stale doskonalone i rozwijane. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania zdatności do lotu maszyny typu A320/Q400.

Naszą ambicją jest zostać nowym wzorcowym modelem sektora działalności, wiodącą spółką świadczącą usługi techniczne w regionie nadbałtyckim.

Stale poszukujemy wykwalifikowanych pracowników. Doceniamy kreatywność, inicjatywę działania i zaangażowanie. Jesteśmy dobrym i godnym zaufania pracodawcą, oferującym wiele możliwości rozwoju.

Dołącz do naszego zespołu!

Mechanik
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • naprawa, konserwacja i serwisowanie statków powietrznych,
  • wymiana zespołów i podzespołów statków powietrznych,
  • ewaluacja stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,
  • czytanie dokumentacji oraz rysunków technicznych ze zrozumieniem,
  • wykonywanie oraz raportowanie zleconych zadań.
Wymagania:
  • wykształcenie: min średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie przy naprawie maszyn bądź samochodów osobowych/ciężarowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • niekaralność (warunek konieczny),
  • znajomość Angielskiego na poziomie średnim,
  • lojalność, uczciwość i pracowitość.
Oferujemy:
  • możliwość pracy przy samolotach typu Q400/A320 (przeglądy hangarowe i liniowe),
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji a pomocą przycisku aplikacyjnego.

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę LS Technics Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. J. Gordona Bennetta 2b, 02-159 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Mechanik Lotniczy

Mechanik lotniczy to osoba będąca szczególnym przykładem mechanika, wyspecjalizowanego w serwisowaniu i kontrolowaniu stanu technicznego samolotów. Mechanik lotniczy hangarowy to osoba odpowiedzialna za przeprowadzanie okresowych badań stanu technicznego jednostki i wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych w jej obrębie. Mechanik lotniczy obsługi liniowej to natomiast osoba odpowiedzialna za kontrolowanie stanu ...
Mechanik Lotniczy Praca Mechanik Lotniczy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest LS Technics.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)