Mechanik

Nomet Sp. z o.o.

Toruń

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3478916, z dnia 2020-07-16

Nomet Sp. z.o.o dynamicznie rozwijająca się firma, znany w Europie producent akcesoriów meblowych zatrudni na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • praca w Dziale Utrzymania Ruchu przy utrzymaniu i rozwoju struktury przemysłowej zakładu,
  • wykonywanie przeglądów, remontów i modernizacji maszyn.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • praktyka na w/w stanowisku ze szczególnym uwzględnieniem naprawy pras mimośrodowych, zgrzewarek, wtryskarek i frezarek,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej o bardzo dobrej pozycji na rynku polskim i zagranicznym,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia,
  • zdobycie praktycznych umiejętności.
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych