Mechanik

IS-Polska Sp. z o.o.

Jawor

8 dni temu

INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. W naszym zakładzie w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe m.in. dla Audi, BMW, Volvo, Skody, Opla, Hondy, Suzuki. Obecnie do zakładu IS-POLSKA w Jaworze poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Mechanik
Miejsce pracy: Jawor
Zakres zadań:
  • Naprawa i konserwacja urządzeń
  • Bieżąca kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń
  • kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń oraz rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej,
  • analiza przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych,
  • Modernizacja parku maszynowego
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z hydrauliki i pneumatyki.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6).
  • Mile widziane - obsługa wózka widłowego i/lub uprawnienia spawalnicze (MAG) oraz umiejętność obsługi frezarki i tokarki.
  • Umiejętność pracy w zespole
Nasza oferta pracy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełny etat)
  • Doświadczony zespół współpracowników
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku
  • opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

Poznaj

IS-Polska Sp. z o.o. Industrialesud jest grupą międzynarodową, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, permanentnie zaangażowaną w pogoń za zaspokojeniem potrzeb tzw. car makers.

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych