Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Opiekun Marki (Brand Manager) Szczecin
Menadżer ds. Zakupów Surowców Strategicznych

Globetek Sp. z o.o.
Szczecin
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
680 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za ciągłość dostaw surowców niezbędnych do produkcji,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami surowców (propan, etylen, propylen),
  • Stworzenie i realizacja strategii pozyskiwania surowców strategicznych,
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami surowców,
  • Udział w procesie wyboru dostawców. Prowadzenie wyboru dostawcą zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz praktyką rynkową,
  • zabezpieczenie alternatywnych źródeł dostaw,
  • Obserwacja i analiza rynku paliw i gazu,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi spółki,
  • Sprawdzanie możliwości logistycznych związanych z dostawami do terminalu morskiego,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez Spółkę wymagań regulacyjnych w zakresie obrotu surowcami.
Wymagania:
  • Znajomość rynku olefin, alkanów lub paliw płynnych,
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca prowadzenie rozmów i negocjacji z dostawcami,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Doświadczenie w obrocie paliwami lub gazem płynnym,
  • Doświadczenie na polu logistyki morskiej gazu i paliw będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność współpracy w strukturach korporacyjnych.
Oferujemy:
  • Pracę na prestiżowym projekcie petrochemicznym,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • System premii kwartalnych,
  • Dodatki pozapłacowe, tj. szkolenia ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji.