Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer operacyjny

XTG S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
1619 dni temu

Ogłoszenie numer: 2734753, z dnia 2019-11-12

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • zarządzanie procesami obsługiwanymi przez podległe zespoły,
  • budowanie zespołu i odpowiednich postaw u podległych pracowników,
  • wyznaczanie celów pracownikom i rozliczanie ich z osiągniętych rezultatów,
  • rozwój narzędzi operacyjnych niezbędnych do optymalizacji i automatyzacji procesów
  • bezpośredni kontakt z kluczowymi partnerami organizacji,
  • ścisła współpraca z Prezesem Zarządu w kreowaniu planu rozwoju firmy.

Wymagania

  • co najmniej 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie handlowej,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów klasy ERP,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt menadżerski lub B2B,
  • atrakcyjne warunki – konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet sportowy, prywatne ubezpieczenie medyczne, elastyczny czas pracy,
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.