Menadżer Sali
McDonald's Polska Sp. z o.o.
Kłodzko
3 700 - 4 100 zł brutto/mies.
menedżer
pełny etat / część etatu
umowa o pracę
8 dni temu

McDonald’s w Kłodzku zatrudni osoby na umowę o pracę na stanowisko pracownik restauracji. Oferujemy wynagrodzenie 22zł/h oraz 5zł dodatku w święta i niedziele, a także 20% więcej za pracę w godzinach nocnych.

 

Zapewniamy pełne szkolenie i nie wymagamy doświadczenia.

Możliwość zatrudnienia również na niepełny etat ok. 40h lub 80h lub 120h miesięcznie.

Menadżer Sali
Miejsce pracy: Kłodzko
Za co będziesz odpowiadać?

Praca w restauracji McDonald’s odbywa się zarówno na stanowiskach produkcyjnych, jak i tych związanych z obsługą. Na każdym z nich gwarantujemy szkolenie, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Pamiętaj, że każdy z nas zaczynał w ten sam sposób.


Twoim głównym zadaniem będzie kierowanie przepływem gości w restauracji, komunikacja z gośćmi, rozwiązywanie problemów, pilnowanie zasad dystansu społecznego zgodnie z wytycznymi.

 

Czego oczekujemy?
  • Pełnoletności
  • Chęci do pracy, także w godzinach popołudniowych lub nocnych
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich przeprowadzenia, co sfinansujemy po podpisaniu umowy.
Co oferujemy w zamian?
  • Stabilność zatrudnienia w dobrze prosperującym lokalu, co ma znaczenie zwłaszcza w obecnych, niepewnych czasach Podwyższoną o 25% stawkę w niedziele i święta
  • Środki bezpieczeństwa w postaci zaostrzonych procedur chroniących pracowników, a także dostęp do środków ochrony osobistej
  • Elastyczny grafik, dostosowany do Ciebie wg Twojej dyspozycyjności, etatu i indywidualnych preferencji
  • Program szkolenia, w którym przekażemy Ci całą niezbędną do pracy wiedzę i procedury, a także ewentualną ścieżkę awansu
  • Umowę o pracę od samego początku
  • Dodatkowe bonusy w postaci Bonifikarty, zniżek pracowniczych, ubezpieczenia grupowego, stałych i czasowych dodatków frekwencyjnych, karty sportowej.

W McDonald’s promujemy kulturę równych szans w zatrudnieniu. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, aktywnie angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy. Wierzymy, że różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.

 

Prosimy o przesłanie cv za pomocą przycisku

 

 APLIKUJ TERAZ 

Aplikuj teraz

Poznaj

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Sieć McDonald's w Polsce to 370 restauracji. Pracuje w nich ponad 18 500 pracowników. Każdego dnia nasze lokale odwiedzają setki tysięcy Gości. Wracają oni do nas między innymi dlatego, że spotykają się z profesjonalnym i przyjaznym personelem. Obok atrakcyjnej oferty jest to niezbędny warunek sukcesu firm