Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Menadżer Sprzedaży

EPRI GROUP Marcin Dąbkowski
Poznań
praca stacjonarna
4836 dni temu

Ogłoszenie numer: 139662, z dnia 2011-03-21

Portal Zakupów Grupowych FRUPI.pl prezentuje oferty rabatowe na usługi i produkty z największych miast Polski oraz oferty OnLINE.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy Menadżerów Sprzedaży dla Miast:

Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Śląsk, Białystok, Częstochowa, Radom, Kielce, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Opole, Zielona Góra

oraz Menadżerów Sprzedaży dla Ofert Online (całej Polski).

Do obowiązków Menadżera Sprzedaży należy:

  • nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych partnerów
  • reprezentowanie firmy
  • finalizacja umów

Wymagania

  • otwartość i kreatywność
  • zdolności negocjacyjne
  • wykształcenie min. średnie
  • stały dostęp do internetu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • narzędzia umożliwiające realizację celów
  • nienormowany czas pracy
  • nagrody, premie dla najlepszych