Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menadżer Zespołu

Prudential Polska Sp. z o.o.

Opole

76 dni temu

Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr referencyjny: opolskie

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym?

Chcesz rozwijać się dalej w kierunku zarządczym ?

Szukasz renomowanej firmy, gdzie będziesz mógł rozwinąć skrzydła?

Być może szukamy właśnie Ciebie.

Obowiązki:
  • Stworzenie nowego zespołu sprzedażowego – rekrutacja
  • Wdrożenie nowych pracowników
  • Zarządzanie zespołem
  • Dbałość o poprawność wszelkiej dokumentacji
  • Troska o dobry wizerunek marki
Idealny kandydat to:
  • Osoba z wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi
  • Posiadająca doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafiącą dobrym przykładem wdrażać swoich pracowników
  • Nie posiadająca oporów przed własną sprzedażą
  • Ambitna i chętna do dalszego rozwoju zawodowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Realną możliwość awansu i rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w konferencjach
  • Konkursy pracownicze

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1738)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)