Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Menager Działu Sprzedaży

Holiday Travel Center Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6313 dni temu

Ogłoszenie numer: 26627, z dnia 2007-02-19

Lider branży Time-Share w Polsce

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- tworzenie silnego zmotywowanego zespołu - zarządznie i nadzór nad podległym zespołem - realizacja założonych planów sprzedaży - pozyskiwanie nowych klientów - negocjowanie umów

Wymagania

- wiek powyżej 30 lat z wykształceniem średnim lub wyższym - umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - wysoko rozwinęte zdolności komunikacyjne - umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole - orientacja na rezultaty i skuteczność w działaniu - umiejętność delegowania zadań - wiedza w zakresie sprzedaży - doświadczenie w aktywnej sprzedaży - umiejętność szybkiego reagowania - dyspozycyjność w weekendy Mile widziana znajomość branży Time-Share lub doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - premia prowizyjna - premie motywacyjne - rozwój zawodowy - niezbędne narzędzia do pracy