Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Menedżer d/s sprzedaży

STYLER G. Litewka, Sz. Romaniewski, J. Żupnik SP.J.
Kraków
praca stacjonarna
6205 dni temu

Ogłoszenie numer: 29273, z dnia 2007-05-10

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Zajmujemy się głównie produkcją ramek foto na zdjęcia, obrazów i obrazków. Prowadzimy również sprzedaż pokrowców na sprzęt fot. Współpracujemy z kontrahentami z całej Polski zarówno sklepami detalicznymi jak i sieciami marketów.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

* samodzielne stanowisko pracy * nadzór nad pracownikami handlowymi * kontrola sprzedaży * organizacja współpracy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania

* konieczne doświadczenie w kierowaniu grupą handlowców * umiejętność współpracy z innymi ludźmi

Oferujemy

* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie * motywujące wynagrodzenie