Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. handlowych z jęz. niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.   Ropczyce    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i analiza rynku pod kątem przetargów. Zarządzanie relacjami z obecnymi klientami oraz przygotowywanie ofert. Komunikacja z klientami różnymi kanałami włącznie z bezpośrednimi wizytami. Tworzenie kalkulacji cenowych oraz dokumentacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Partnerstw Międzynarodowych

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1606 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: TEB/36/2019

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko

Misja stanowiska:

Rozwijanie partnerstw międzynarodowych na potrzeby uczelni wyższych tworzących Grupę TEB Akademia

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja partnerstw międzynarodowych Grupy TEB Akademia
  • Pozyskiwanie nowych instytucji partnerskich
  • Koordynowanie procesów rekrutacji studentów zagranicznych
  • Współtworzenie strategii umiędzynarodowienia Grupy uczelni
  • Rozwój projektów i produktów międzynarodowych w ofercie uczelni (MBA, specjalności anglojęzyczne, studia z podwójnym dyplomem)
  • Budowanie wizerunku Grupy TEB Akademia za granicą
  • Koordynacja przepływu informacji w Grupie TEB Akademia w zakresie współpracy międzynarodowej
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe (preferowane w zakresie biznesu)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie menedżerskie w obszarze współpracy międzynarodowej
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Znajomość systemów szkolnictwa wyższego na świecie będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności nawiązywania relacji i skutecznej komunikacji
  • Umiejętność zarządzania w strukturze projektowej
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe dni wolne od pracy w roku
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito sp. z o.o., ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Uniwersytetów WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.

Siłą Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. są ludzie, ich talenty i ambicje.