Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Reklamowych

Explanator
Poznań
praca stacjonarna
1520 dni temu

Ogłoszenie numer: 3188318, z dnia 2020-03-10

Wiodący wydawca sprzedażowych oraz finansowych czasopism branżowych.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 0901

Opis stanowiska

Do zadań wybranej osoby należeć będzie sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych, pozyskiwanie partnerów marketingowych, reklamodawców i sponsorów dla produktów wydawniczych oraz konferencji organizowanych wokół czasopism.

Wymagania

Idealny kandydat to osoba, która:

  • Posiada minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych w mediach
  • Ma co najmniej średnie wykształcenie
  • Łatwo nawiązuje i utrzymuje kontakty
  • Jest przedsiębiorcza i nastawiona na realizację celów
  • Posiada wysoką kulturę osobistą i energię w działaniu
  • Swobodnie porusza się w świecie B2B
  • Wykazuje gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Stałą pensję podstawową
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • Samodzielność i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w centrum miasta, w dobrze skomunikowanym miejscu