Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Testów Oprogramowania

Bank Pocztowy S.A.
Warszawa
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
896 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • koordynacja zespołu testów w wydziale – koordynatorzy testów, tester automatyczny, tester wydajnościowy
  • współpraca przy koordynacji prac z sekcją testów po stronie biznesowej
  • zarządzanie aktualnością i kompletnością przypadków testowych
  • określanie zakresu testów w zależności od wdrażanych funkcjonalności
  • praca z systemami Bankowości Internetowych – Bankowość Detaliczna, Bankowość Korporacyjna
  • testowanie systemu bankowości dostępnej przez stronę internetową, aplikację mobilną Android i iOS
  • udział w procesach releasowych Banku
Nasze wymagania
  • min. 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania, współpracy z programistami, analitykami, administratorami usług
  • znajomość narzędzi Test Link, Redmine
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
Mile widziane
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w bankowości
  • znajomość zagadnień SOA, tematyki integracji systemów, usług XML/REST
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych: ORACLE 9/10/11, MS SQL
  • certyfikacja ISTQB
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość pracy zdalnej
  • bogaty pakiet benefitów
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj