Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Zgierz
Menedżer Kontraktu / Kierownik Budowy

BUD-INŻ Sp. z o.o.
Zgierz
praca stacjonarna
5551 dni temu

Ogłoszenie numer: 59127, z dnia 2009-03-09

Wykonawca uzbrojenia terenu w sieci wodociągowe, kanalizacyjne, ciepłownicze i gazowe we wszystkich dostępnych technologiach. Wykonawca modernizacji i renowacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Miejsce pracy: Zgierz

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie budowy,
  • nadzorowanie, kierowanie, koordynowanie zgodne z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem, przepisami BHP i budżetem,
  • zasady prowadzenia kontraktu wg warunków kontraktowych FIDIC,
  • budżetowanie robót i środków produkcji,
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych zadań,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy min. 5 lat,
  • zrealizowanie min. jednego kontraktu wg warunków kontraktowych FIDIC,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami sieciowymi

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie negocjowane